FAQs Complain Problems

समाचार

कर्मचारीहरु

Photo Name Section Email Phone
माेहन प्रसाद मरासिनी प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत 9857642111
राम प्रसाद शर्मा नगर शिक्षा अधिकृत,दशाै तह, ramprasadsharma2075@gmail.com ९८५६०५२०२१
जिवलाल श्रेष्ठ शाखा अधिकृत, प्रशासन शाखा jivlalshrestha@gmail.com ९८५७०४०५५९
श्री विनाेद आर्याल आथिर्क प्रशासन शाखा,लेखा अधिकृत aryalbinod18@gmail.com 9857041321
डा. श्याम कृष्ण तिवारी पशु सेवा शाखा प्रमुख 9855053602
राम कुमार श्रेष्ठ स्वास्थ्य शाखा प्रमुख, जनस्वास्थ्य अधिकृत sram93770@gmail.com 9846114915
कृष्ण प्रसाद शर्मा अायुर्वेद krishna.p2038@gmail.com 9845225377
अविनाश पन्थी अधिकृतस्तर साताैं pantheea2013@gmail.com ९८४६०८२७११
र्इ टिकाराम वस्याल बरिष्ठ ईन्जिनियर, पूर्वाधार विकास शाखा tikaram.bashyal@gmail.com ९८५७०२६९७८
पिताम्बर भुर्तेल स्वास्थ्य शाखा pitambarbhurtel056@gmail.com 9851140223
शिव प्रसाद पराजुली सि.अ.हे.व, छैठौं, स्वास्थ्य शाखा shiva123parajuli@gmail.com ९८५७०४१६५१
शिव सापकाेटा अार्थिक विकास शाखा, सहकारी sapkotashiva214@gmail.com 9841736911
संगिता पाैडेल अधिकृतस्तर छैठाैं, प्रशासन उप–शाखा poudelsangita013@gmail.com ९८४५४१७४८५
विमला लम्साल सामाजिक विकास शाखा प्रमुख ९८४५१२५२८६
नन्दलाल ढकाल शिक्षा अधिकृत, शिक्षा शाखा dhakalnandalal.2047@gmail.com 9846135217
कृष्णहरी सापकाेटा सूचना अधिकारी / सूचना प्रविधि अधिकृत suchanaadhikari@devchulimun.gov.np, ito.devchulimun@gmail.com ९८४३६८६३६६
विजय ढकाल पशु सेवा शाखा dhakalbijayavet123@gmail.com 9857087233
अनिता ज्ञवाली राेजगार संयाेजक gyawalianita90@gmail.com 9847198509
सत्यनारायण गोईत पशु विकास शाखा ९८०४२१४६४७
श्री भेषराज पाैडेल ना.सु , पन्जिकरण तथा सामाजिक सुरक्षा, प्रशासन शाखा bheshrajpd@gmail.com ९८५७०४१५५९
अनिता काफ्ले अार्थिक प्रशासन शाखा, anitakafle04@gmail.com 9849725066
सिता पाैडेल सामाजिक विकास शाखा, सहायक म.वि. नि 9847095770
नरेन्द्र भण्डारी कृषि विकास शाखा nbhandari36.nb@gmail.com 9857041326
राजेन्द्र प्रसाद शर्मा वडा सचिव वडा नं. १६ Sharmarajendra1288@gmail.com 9845332935
सुजेन्द्र थापा प्रविधिक शाखा,सब - र्इन्जिनियर sujendrathapa1234@gmail.com 9866029899
समीक्षा भुसाल प्रविधिक शाखा , सब र्इन्जिनियर sami.bhusal12@gmail.com 9867797027
भीष्मराज पाैडेल प्रविधिक शाखा , सब र्इन्जिनियर bhishmapoudel411@gmail.com 9846367729
अस्मिता पाैडेल प्राविधिक शाखा,सब र्इन्जिनियर asmeeta9898@gmail.com 9846449128
इश्वरी चालिसे वडा सचिव १७ chalisesmriti57@gmail.com 9844878264
विश्व बन्धु न्यौपाने सहाकस्तर पाँचाै याेजना उप शाखा दे न पा ९८४७३५५२९४
देवराज काफ्ले शिक्षा शाखा, प्रा.स devrajkaflekafle799@gmail.com 9847413799
जिवन गैरे वडा सचिव ९ 9843690475
रचना पाैडेल वडा सचिव ११ 9863207085
कमला सिग्देल वडा सचिव १२ kamalasigdel16@gmail.com 9840234800
दुर्गा प्रसाद महताे वडा सचिव १५ ९८४७५६१५५५
गंगा भुसाल सहायक स्तर पाँचाै राजश्व शाखा, दे.न.पा ९८५७०४१०१९
रविन्द्र पौडेल वडा सचिव, वडा न. १ र ३ ९८५७०४१५१६
खिमराज गाैतम अमिन, याेजना, प्राविधिक शाखा khimraj.gautam65@gmail.com ९८५११४१५६५
संगम पौडेल एम. अार्इ. एस अपरेटर poudelsangam7@gmail.com ९८६७२१६५३२
सन्दिप न्याैपाने एम.अार्इ. एस अपरेटर sandeep.neupane913@gmail.com 9857088913
दिपा भुसाल मानवी वडा न‌‍ ४ सचिव manavideepa2019@gmail.com 9845332787
खेमराज भुसाल वडा सचिब ७ र ८ calyxrose6877@gmail.com 9847271773
विन्दा तिम्लिसना वडा नं. २ सचिव bindatimsina75@gmail.com 9865515456
चित्र बहादुर खत्री वडा सचिव १० ९८६०९२७८५२
पूर्ण बहादुर अाले वडा नंं ६ mgrpurnale19@gmail.com 9847787625
दिनेश न्यौपाने वडा सचिव १४ samar.neupane@gmail.com ९८५५०३५५०५
दिलिप दाहाल वडा नंं ५ 9801842710
रेनुका चालिसे वडा सचिव १३ renuka_chanise@yahoo.com 9847096109
प्रदिप सुवेदी राेजगार ,प्राविधिक सहायक pradipsubedi53@gmail.com 9867223454
इश्वर बाग्ले आथिर्क प्रशासन शाखा 9849292997
गाेविन्द्र नेपाली प्रशासन, कम्प्युटर अपरेटर 9867622449
निर्मला कण्डेल फिल्ड सहायक nirmalakandel71@gmail.com 9847073071
विद्या पाैडेल पाेषणा स्वयंम सेवक biddya91p@gmail.com ९८४७५३९४०८
विशाल गुप्ता प्रविधिक शाखा , असिटेन्ट सब इन्जिनियर bishalg409@gmail.com 9843685869
निराजन पाैडेल प्रविधिक शाखा, असिटेन्ट सब इन्जिनियर nirajpoudel2015@gmail.com 9867305070
सरस्वती ढकाल ना.प्रा.स , कृषि विकाश शाखा sdhakalgautam@gmail.com ९८१४२३२२११
प्रस्ताव राना प्रविधिक शाखा, असिटेन्ट सब इन्जिनियर ranaprastab66@gmail.com 9860597041
दिपक अाचार्य याेजना तथा पूर्वाधार शाखा deepakacharya088@gmail.com 9845442557
श्रीराम आचार्य याेजना तथा पूर्वधार प्राविधिक शाखा shreeram.95@gmail.com 9861932857
संगिता खड्का मेडपा, उद्यम विकास सहजकर्ता sonamkhadka2055@gmail.com 9860413877
जित बहादुर वि.क उद्मम विकास सहजकर्ता 9842383299
केशव काफ्ले कार्यालय सहयाेगी, वडा १२ नं कार्यालय , दर्ता तथा चलनी शाखा, मुक्तिक्षेत्र 9814450787
तोयनाथ लामिछाने कार्यालय सहायक, वडा कार्यालय १०,११,१३,१४ र १५ , दर्ता तथा चलनी शाखा ९८४७४८३६११
दाल कुमारी साेमै मगर वडा कार्यालय ६ सहयाेगी 9819479534
ऋषिराम सुवेदी सवारी चालक, प्रशासन शाखा ९८४५४४३२४७
नविना सिंजाली वडा नं. ५ कार्यालय सहयाेगी 9867175049
चेतन राई मगर सवारी चालक, प्रशासन शाखा ९८१२९६९५२५
वेल बहादुर ठाडा मगर कार्यालय सहायक, वडा कार्यालय १ देखि ५ , दर्ता तथा चलनी शाखा, दिव्यपुरी ९८४७०७३७१३
कपिल देव ख.दवाडी कार्यालय सहयाेगि, कृषि विकास शाखा 9867031786
निशा थापा देवचुली ४ कार्यालय सहयाेगी 9811582845
खुम बहादुर राई मगर कार्यालय सहायक, वडा कार्यालय ६ देखि ९ , दर्ता तथा चलनी शाखा, रामबास ९८६७०२६७३४
सिर्जना अाले देवचुली ९ कार्यालय सहयाेगी 9819483469
राजु दवाडी कार्यालय सहायाेगि, प्रशासन शाखा, प्रगतिनगर ९८१३७९६२८०
हरि प्रसाद रिजाल टिपर चालक, दे.न.पा, प्रशासन शाखा ९८६००२२६४८
बद्वि प्रकाश नेपाली हेभि सवारी चालक ९८१९४१५२२०
बाबुराम अधिकारी कार्यालय सहयाेगि 9806858856
टेकराज घिमिरे कार्यालय सहयाेगी, दर्ता चलानी, प्रशासन शाखा 9847242551